+420 728 528 935
Všední den 9:00 - 17:00
Tvoříme váš nový domov
od návrhu po realizaci
Nespokojujte se s tím, co máte. Spokojte se jen s tím, co chcete a po čem toužíte. Splníme vaše sny o bydlení. Do puntíku.

O společnosti

Již od roku 2009 plníme sny o moderním a stylovém bydlení. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi interiérů a exteriérů, ale poskytujeme i jednotlivé služby. Každý klient je pro nás důležitý. Bereme zřetel na jeho přání a možnosti. Tomu přizpůsobujeme rozsah našich prací. Je nám jedno, jestli chcete jen drobnou stavební práci pro otevření prostoru v bytě nebo nás požádáte o rekonstrukci domu od podlahy až po střechu. Vaše požadavky a pohodlí jsou pro nás na prvním místě. Rekonstruujeme byty, rodinné a činžovní domy i komerční prostory.

Staráme se o vás kompletně. Zcela zdarma s vámi celou přestavbu prokonzultujeme a vypracujeme cenovou nabídku. Náš tým šikovných designérů pro vás připraví přehledný návrh. Společnými silami ho doladíme podle vašeho ideálu. Máte svoji vlastní představu? Skvělé, proměníme ji ve skutečnost. Pracujeme rychle, spolehlivě a s důrazem na každý detail. Netvoříme jen bydlení. Tvoříme váš domov. Místo, které si zamilujete a kde se budete cítit šťastní a v bezpečí.

Naše služby

Rekonstrukce

Stínění

Návrhy interiérů

Střechy

Zemní práce

Interior styling
Room Makeover

Fasády

Návrhy změn dispozic

Poradenství při výběru nemovitosti

Zobrazit realizace

Proč si vybrat nás

Nasloucháme svým klientům
Netvoříme jen prostor. Tvoříme domov. Zajímáte nás vy. Jak žijete a co potřebujete. Dohlížíme, aby vaše nové bydlení odráželo vás samotné. Stalo se vaší oázou klidu a míru.
Zařídíme vše od návrhu po realizaci
Víme, že své práce máte dost. Ničím vás zbytečně nezatěžujeme. Celou rekonstrukci bytu bereme na svá bedra. Od návrhu, až po realizaci. Samozřejmě, pod vaší bedlivou kontrolou.
Za kvalitní prací si stojíme
Jsme perfekcionisté v každém ohledu. Naši řemeslníci odvádějí vždy stoprocentní výkon. Jejich práce je jejich vizitkou. Dbáme na to, aby byla vždy na jedničku s hvězdičkou.
Pracujeme s kvalitními materiály
Kvalita je základ všeho. Aby dobře odvedená práce měla trvalou hodnotu, pracujeme pouze s kvalitními materiály. Spolupracujeme výhradně s ověřenými dodavateli.

Ukázka vybraných realizací

Pod našima rukama se proměnilo už mnoho prostorů. Dělali jsme rekonstrukce koupelen, bytových jader, celých bytů, rodinných, činžovních i komerčních domů. Zajímá vás, jak některé domovy vypadají po našem zásahu? Prohlédněte si ukázku námi realizovaných přestaveb.

foto foto foto foto foto
Zobrazit všechny realizace

Vaše poptávka

Necítíte se ve svém bytě tak, jak byste chtěli? Toužíte po moderní kuchyni? Potřebujete z jednoho dětského pokoje dva? Pojďme to změnit. Napište nám, o čem sníte, jaké bydlení si představujete. Společně najdeme řešení.

Naši partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími svého oboru. Přesvědčte se sami, že naši partneři jsou zárukou kvality.

Více informací
Více informací
Top